Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520397

KÄTE- JA JALAHOOLITSUSTE MEISTER

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kerge samm ja tugev käepigistus peegeldavad meie sisemist tasakaalu. Sina tead, et käed ja jalad vajavad erilist hoolt, sest kannavad ja teenivad meid igapäevaselt. Sa oskad neid paitada ja nende eest hoolt kanda just nii, et külaline end taas täis jõudu ja energiat tunneb. Erinevad kreemid, õlid, soolad jne, soojad rätikud ja ruum on sinu poolt alati kenasti valmis ja ootamas järgmist külalist, kelle jalgadesse ja kätesse kergust tuua. V Spa Hoolitsuste maailm on just see koht, kus sina kui KÄTE- JA JALAHOOLITSUSTE MEISTER end teostada saad. Sa oled just see, kes teab, kuidas pakkuda meeldejäävamat heaoluteenust Lõuna- Eestis.

Ootused kandidaadile

Sa oled õppinud ja omad kogemusi käte- ja jalahoolitsuste tegemisel, sulle meeldib inimestega suhelda, sa tead ja julged soovitada külalistele just nende kätele- jalgadele sobivaid tooteid, sa oled kohusetundlik, täpne, puhtust ja korda armastav ning sul on tahe areneda ja õppida aina uut ja uut imelises V Spa Hoolitsuste maailmas.

Ettevõte pakub

Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Sõbralikku kollektiivi
Võimalust töötada graafiku alusel

Lisainfo

Tööks vajalik koolitus ja tööriided tööandja poolt
Täname kõiki kandidaate ja ühendust võtame ainult väljavalitutega!
Lisaküsimuste tekkimisel saate abi telefonilt 527 3743

Tööpakkumise number
#520397

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. märts 2018
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2018

Tartu südalinna kerkinud heaoluspaahotell avas külastajatele uksed 2016. aasta lõpus. Hotelli koosseisu kuuluvad majutusplokk, Baltimaade üks suurim spaakompleks, restoran, kohvik ning konverentsiruumid.
Hoone neljandal korrusel hakkab paiknema Baltimaade üks suuremaid wellness spaasid, mis mahutab samaaegselt kuni 300 külastajat, päeva jooksul kuni 1200 külastajat. Saunamaailmas on 11 erineva niiskustaseme ja temperatuuriga sauna. Saunavalikust leiab aurusaunad, hammami, puuküttega sauna ja Tartu kesklinna panoraamvaatega aroomisauna. Spaa muudab eriliseks soolamaailm koos soolabasseini ja soolasaunadega ning lõõgastusmaailm valgusteraapia ja karavanitoaga. Loomulikult ei puudu spaast mullivannid, Jaapani bassein, lastebasseinid ja atraktsioonid, lõõgastusbassein koos massaažijugadega ja baarid. Spaa külastajatel on võimalik kasutada ka jõusaali.
Wellness osakonnas on 11 hoolitsustetuba, mis on sisustatud mugava mööbli ja kaasaegse tehnikaga. Hoolitsuste tegemisel kasutatakse kvaliteetseid ja eksklusiivseid kosmeetikabrände. Wellness menüüsse kuuluvad erinevad heaolu- ja ilurituaalid.

Vaata rohkem