Värsked tööpakkumised

Käte- ja jalahoolitseja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184027

Tööpakkumise number

184027

Töö kirjeldus

Klientidele käte- ja jalgade hoolitsuste tegemine. Kliendi nõustamine temale sobivate vahendite valikul ja kasutamisel.

Nõudmised kandidaadile

• Haridus: kesk
• Omandatud eriala: erialane ettevalmistus
• Ametialane töökogemus: vähemalt 1 aasta
• Arvutikasutamisoskus: ei ole nõutud
• Keeleoskus: hea eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

• Isiksuseomadused: hea suhtlemisoskus, sõbralikkus, kohusetundlikkus, tähelepanelikkus, ausus, empaatiavõime, meeskonnatööoskus, pingetaluvus, koostöövalmidus.

Ettevõte pakub

• Võimalust töötada omanäolises ja eksklusiivses spaas
• Kaasaegset töökeskkonda
• Sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. september 2009
Kuulutus sisestati:
14. september 2009

Üks naeratus võib muuta maailma. Meie soovime anda rohkem. Meie soovime, et iga inimene võiks olla terve ja õnnelik. Just seepärast avasime 2008.aasta kevadel Rakveres Parkali tänaval tervislikke eluviise edendava eksklusiivse SPA koos hotelli ja veekeskusega. Sest vesi toob tervise nii kehale kui ka vaimule. Sest nii saame panna inimesed naeratama.

  • Oma meeskonda otsime inimesi, kes jagavad meie maailmavaadet. Inimesi, kelle suurim rõõm on andmisrõõm. Inimesi, keda motiveerivad õnnelikud kliendid, kes on omal ala juba kogenud, aga otsivad alati uusi väljakutseid. Meie pakume Sulle väljaõpet ning võimalust arendada ennast Eesti moodsaimas SPA´s. Kui usud, et koos jõuaksime parimate tulemusteni, siis ootame Sind kandideerima.