Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56965

Katastritööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Katastritööde teostamine (kameraaltööd)
Tööde koosseis:
- kinnistute mõõdistamise ettevalmistustööd
- plaanide joonestamine programmiga AutoCAD
- kinnistutoimikute koostamine
- kooskõlastamised, maa juriidiliste küsimuste lahendamine
Pakume töö tegemiseks häid kaasaegseid tingimusi.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame tehnilist taiplikkust ja vastavat haritust, analüüsivõimet, meeskonnatöö ja suhtlemisoskust, arvutioskust (graafikaprogrammid AutoCAD või MicroStation), kohusetunnet ja töötahet.

Firma pakub kaasaegseid töövahendeid, tööd meeldivas kollektiivis, hea töö eest väärilist tasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb võõrkeelte oskus ja varasemad head tööalased saavutused samas valdkonnas.

Tööpakkumise number
#56965