Värsked tööpakkumised

Katastritööde projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 56965

Tööpakkumise number

56965

Töö kirjeldus

Katastritööde teostamine (kameraaltööd)
Tööde koosseis:
- kinnistute mõõdistamise ettevalmistustööd
- plaanide joonestamine programmiga AutoCAD
- kinnistutoimikute koostamine
- kooskõlastamised, maa juriidiliste küsimuste lahendamine
Pakume töö tegemiseks häid kaasaegseid tingimusi.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame tehnilist taiplikkust ja vastavat haritust, analüüsivõimet, meeskonnatöö ja suhtlemisoskust, arvutioskust (graafikaprogrammid AutoCAD või MicroStation), kohusetunnet ja töötahet.

Firma pakub kaasaegseid töövahendeid, tööd meeldivas kollektiivis, hea töö eest väärilist tasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb võõrkeelte oskus ja varasemad head tööalased saavutused samas valdkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2005

OÜ Geo S.T. on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 20. detsembril 1996.a. ning tegutseb edukalt geodeetiliste ja hüdrograafiliste mõõdistustööde teostamisel. Pideva investeerimise tulemusena koosneb ettevõtte tehniline park kaasaegsest tehnikast. Töötajad on professionaalid, omavad rahvusvahelisi töökogemusi ja teadmisi töötamaks erinevate kaasaegsete mõõteinstrumentide ja metoodikaga.