Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #387812

Katastriosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sobiv kandidaat käivitab ja arendab ettevõttes välja katastritööde osakonna
Katastritööde teostamine iseseisvalt

Nõudmised kandidaadile

Omab vastavas valdkonnas pikaajalist kogemust ja vajalikku haridust

Ettevõte pakub

-Täis või osalise tööajaga töölepingulist suhet
-Kaasaegset töökeskkonda ja arenemisvõimalusi
-Huvitavat ja mitmekülgset tööd

-Sõbralikku ja toetavat meeskonda koos lõõgastavate meeskonnaüritustega

CV koos palgasooviga palume saata läbi cvkeskus.ee

Tööpakkumise number
#387812

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2015
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2015

Geodeesia24 OÜ on noorusliku kollektiiviga pidevalt arenev geodeesia ettevõte. Tegutseme aktiivselt Eesti turul, aga teenuseid pakume hetkel juba ka Soomes. Tegeleme topo-geodeetiliste tööde, ehitusgeodeesia, hoonete mõõdistustega ja 3D laserskaneerimisega. Oma töös kasutame kaasaegseid seadmeid ning tarkvaralahendusi.

Meie missioon: Ettevõtte äritegevuse kõige olulisemaks aluseks on klientide usaldus. Geodeesia24 eesmärgiks on saavutada nii teeninduse, proffessionaalsuse, kvaliteedi kui ka tööde teostamise osas 100% klientide rahulolu ning leida võimalusi ületada klientide ootusi pakutava osas.

Vaata rohkem