Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519402

Kasvuhoonetöötaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime taimede pakkimise tööle töötajaid. Töökoht Kouvola lähedal (Helsinkist ca 150 km). Elamiskoht olemas.

Ootused kandidaadile

füüsiliselt heas vormis
kohusetunne ja ausus
korrektsus ja täpsus töös

Ettevõte pakub

Töö kestus 1-2 kuud

Tööpakkumise number
#519402

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 8.29 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. märts 2018
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem