Värsked tööpakkumised

Kasvatuspedagoog / Tegevusjuhendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 415145

Tööpakkumise number

415145

Töö kirjeldus

Kasvatuspedagoog/Tegevusjuhendaja on meeskonnaliige, kes koordineerib erihoolekandeteenusele suunatud õpilasrühma tööd korraldades teenusele suunatud õpilaste tegevusi.
Tegevusjuhendaja töö tulemusena on õpilaste igapäevaelu korraldatud vajaduspõhiselt ning tagatud toetus toimetulekuks. Informatsioon on võrgustikuliikmetele kättesaadav ning vastuvõetud otsused ja lahendused põhinevad tegelikel vajadustel, olukordadel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi loovat ja meeskonnatööle ning lastele pühendunud inimest, kes motiveerib ja arendab erivajadustega õpilasi nende vajadusi arvestades.
Kasuks tuleb: Kõrgharidus sotsiaaltöös, eripedagoogikas või sotsiaalpedagoogikas või keskharidus ja tegevusjuhendajate täiendkoolituse läbimine.
Eesti keele oskus kõrgtasemel.

Otsime uusi töötajaid seoses uue koolikompleksi avamisega (vaade uuest koolist kuulutuse päises) ning meeskonnatöö ja lapsepõhisemale lähenemisele üleminekuga. Pakume tänapäevaseid arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimusi looduskaunis kohas.
Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning innovaatiline inimene, palun saada CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2016
Brutopalk:
900 EUR kuus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.