https://www.cvkeskus.ee/503465

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kasvatuspedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503465

Tööpakkumise number

503465

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus ootab oma laienevasse kollektiivi kasvatuspedagoogi, kes on pühendunud sotsiaalsete oskuste õpetamisel ja nende päevakavaliste tegevustesse integreerimisel rühmapõhisteks ja individuaalseteks rehabiliteerivateks tegevusteks. Kui sa oled loov ja avatud inimene, kes koostöös kooli meeskonnaga märkab ja hindab õpilase arengulisi vajadusi ning toetab õpilase toimetulekut, liitu meiega.


Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi pedagoogilise-, sotsiaal- või psühholoogia kompetentsiga loovaid ja meeskonnatööle ning laste arengu toetamisele pühendunud inimesi.


Ettevõte pakub

Koolis on loodud kaasaaegne keskkond ja suurepärased töötingimused. Teid ootavad toetavad kolleegid, tugispetsialistid ja arenguks vajalikud koolitused. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus.
Pakume tähtajalist (äraoleva töötaja asendamiseks) ametikohta.Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 22.11.2017 läbi CV Keskuse.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. november 2017
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.