Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122865

Kasvataja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasvataja on kasvandike peamine suunaja ja toetaja õppetöö välisel ajal. Kasvataja viib läbi sotsiaalseid oskusi arendavaid tegevusi . Hea, kui kasvatajal on välja kujunenud huvid muusika, kunsti, käsitöö, aianduse, spordi jms vallas. Kasvataja sõbralik ja nõudlik iseloom toetab ühiselu reeglite järgimist igapäevases elus.

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus või muu kõrg- ja keskeriharidus , lisaks 160 tundi koolitust pedagoogika, sotsiaaltöö või rekreatsiooni vallas
  • valmisolek ja teadmised riskilastega töötamiseks
  • oskus ennast juhtida, teha koostööd ja aega organiseerida
  • hea tervis ja positiivne ellusuhtumine

Pakume kasvatajale häid võimalusi enesearenguks, koolitust õpilaste sotsiaalsete oskuste kujundamiseks 160 t ulatuses ning töötasu alates 9 500.00 , lisaks õhtutundide tasu. Võimalik ametikorteri kasutamine.

Tööpakkumise number
#122865

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
9. september 2007

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele. Kooli ülesandeks on toetada õiguskorda rikkunud tüdrukute põhihariduse omandamist ning suunata noori tegevus- ja suhtlemisviiside juurde, mis aitavad oma eluga edasi minna.

Vaata rohkem

Kasvataja