Värsked tööpakkumised

Kasvataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122865

Tööpakkumise number

122865

Töö kirjeldus

Kasvataja on kasvandike peamine suunaja ja toetaja õppetöö välisel ajal. Kasvataja viib läbi sotsiaalseid oskusi arendavaid tegevusi . Hea, kui kasvatajal on välja kujunenud huvid muusika, kunsti, käsitöö, aianduse, spordi jms vallas. Kasvataja sõbralik ja nõudlik iseloom toetab ühiselu reeglite järgimist igapäevases elus.

Nõudmised kandidaadile

• pedagoogiline kõrgharidus või muu kõrg- ja keskeriharidus , lisaks 160 tundi koolitust pedagoogika, sotsiaaltöö või rekreatsiooni vallas
• valmisolek ja teadmised riskilastega töötamiseks
• oskus ennast juhtida, teha koostööd ja aega organiseerida
• hea tervis ja positiivne ellusuhtumine

Pakume kasvatajale häid võimalusi enesearenguks, koolitust õpilaste sotsiaalsete oskuste kujundamiseks 160 t ulatuses ning töötasu alates 9 500.00 , lisaks õhtutundide tasu. Võimalik ametikorteri kasutamine.

Asukoht:
Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
9. september 2007

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele. Kooli ülesandeks on toetada õiguskorda rikkunud tüdrukute põhihariduse omandamist ning suunata noori tegevus- ja suhtlemisviiside juurde, mis aitavad oma eluga edasi minna.