Värsked tööpakkumised

Kasvataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101917

Tööpakkumise number

101917

Töö kirjeldus

Kasvataja on kasvandike peamine suunaja ja toetaja õppetöö välisel ajal. Kasvataja koostab päevaplaani, viib läbi sotsiaalseid oskusi arendavaid tegevusi : rühmatöö, enese eest hoolitsemine, toimetulek erinevatse situastioonides, kaaslastega suhtlemine, oma ümbruse korrashoid. Hea kui kasvataja oskab laulda, lugeda, näidelda, joonistada, sporti teha, matkata, koduaeda kaunistada või veel midagi niisugust, mis on huvitav . Kasvataja sübralik ja nõudlik iseloom toetab ühiselu reeglite järgimist igapäevases elus.

Nõudmised kandidaadile

• täidetud kvalifikatsiooninõuded (pedagoogiline kõrg- või keskeriharidus või
muu kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 160- tunnine pedagoogikakursus)
• soov, valmisolek ja teadmised tööks riskilastega ja eriolukordades
• mõjutamis-, enesekehtestamis-, õppimis- ning organiseerimisvõime
• väga head kommunikatiivsed (sh lisaks eesti keele valdamisele vene keele oskus suhtlusläve tasemel) ning enesejuhtimise oskused
• oskus ja tahe töötada meeskonnas ühiste eesmärkide heaks
• hea tervis

Pakume kasvatajale häid võimalusi enesearenguks väljakutseid pakkuva töö, areneva koolimeeskonna ning töötasu alates 9500.00 + lisatasu õhtutundide eest kuus ja ametikorterit tööpäevadel ksutamiseks.

Asukoht:
Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. mai 2007
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2007

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele. Kooli ülesandeks on aidata kasvandikel omandada põhiharidus ja eelkutseõpe ning neid ette valmistada toimetulekuks iseseisvas elus. Selleks loome riskilastele individuaalset arengut toetava elu- ja õpikeskkonna, kus võimete parimaks rakendamiseks kujundame positiivseid elu- ja tööharjumusi.