Värsked tööpakkumised

Kasvataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159051

Tööpakkumise number

159051

Töö kirjeldus

Kasvataja on kasvandike peamine suunaja ja toetaja õppetöövälisel ajal. Kasvataja viib läbi sotsiaalseid oskusi arendavaid tegevusi . Hea, kui kasvatajal on välja kujunenud huvid muusika, kunsti, käsitöö, aianduse, spordi jms vallas. Kasvataja sõbralik ja nõudlik iseloom toetab ühiselu reeglite järgimist igapäevases elus. Autojuhtimise oskus ja sportlik eluviis laiendab kasvataja võimalusi viia läbi huvitavaid üritusi väljaspool kooli.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus pedagoogika, sotsiaaltöö, rekreatsioonitöö või korrektsioonitöö vallas või muu kõrgharidus koos 160 tunni täiendõppega eripedagoogika vallas.
• teadmised õiguslikest alustest alaealiste käitumise mõjutamiseks, kooli kodukorra tundmine
• valmisolek riskilastega töötamiseks, hea pingetaluvus
• oskus ennast juhtida, teha koostööd ja aega organiseerida
• hea tervis ja positiivne ellusuhtumine

Pakume kasvatajale häid võimalusi enesearenguks, koolitust õpilaste sotsiaalsete oskuste kujundamiseks 160 t ulatuses ning töötasu alates 10 111.00 , lisaks õhtutundide tasu. Võimalik ametikorteri kasutamine.

Asukoht:
Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. august 2008
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2008
Brutopalk:
Alates 10111 kuni 12596 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu töö eest õhtutundidel

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele. Kooli ülesandeks on toetada õiguskorda rikkunud tüdrukute põhihariduse omandamist ning suunata noori tegevus- ja suhtlemisviiside juurde, mis aitavad resotsialiseeruda.