Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297231

Kasvataja-noorte juhendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 22. jaanuar 2013
Kuulutus aegub: 5. veebruar 2013

Töö kirjeldus

  • töötab kuni 17-a lastega
  • töö keskpunkt on laste õigused, mured ja vajadused
  • koostöös SOS emaga jälgib ja toetab lapse arengut ja edasijõudmist koolis
  • koostöös SOS emaga organiseerib laste vaba aja kasutamist

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline või sotsiaaltöö alane haridus (võib ka olla ka omandamisel)
  • lastega töötamise kogemus
  • hea suhtlemisoskus ja algatusvõime
  • tahe teha meeskonnatööd
  • hea pingetaluvus
  • B–kategooria juhiluba
Kasuks tuleb:
  • distsiplineeritus
  • korraarmastus
  • tehnilised oskused

Ettevõte pakub

  • tänuväärset ja vaheldusrikast tööd
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • arenguvõimalusi
  • vabadust oma tööaega planeerida

Tööaeg: 40t nädalas lõunast õhtuni muutuva graafiku alusel ja ka nädalavahetustel.

Lisainfo

Sooviavalduse ja CV palume saata aadressil: Keila SOS Lasteküla Ülase 11 Keila 76603 või keila(ät)sos-lastekyla.ee. Info tel 6790120.

Tööpakkumise number
#297231

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

SOS Kinderdorf International on heategevusorganisatsioon, mis on asutatud 1949.aastal Austrias ning koondab enda alla SOS lastekülasid üle maailma. SOS Lasteküla Eesti Ühing tegutseb alates 1994.aastast ja tegeleb vanemliku hoolitsuseta lastele võimalikult perelähedase elukeskkonna loomisega Eestis. Ühing haldab Keila, Põltsamaa, Narva-Jõesuu SOS Lasteküla, Keila ja Tallinna SOS Noortekodu ning juhib peretugevdamise projekte Ida-Virumaal.

Vaata rohkem