Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198976

Kasvataja lastehoius

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö lastehoius sõimeealiste lastega.

Ootused kandidaadile

- pedagoogiline haridus või lapsehoidja kutsekvalifikatsioon
- eelnev töökogemus (sõimeealiste) lastega
- ametialane kompetentsus
- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- emotsionaalne stabiilsus ja kannatlikkus
- head pinge- ja stressitaluvus
- kohtulikult karistamata
- soov tegeleda väikelastega

Ettevõte pakub

- vastutusrikast tööd
- stabiilset töötasu
- meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Palume kandideerida ainult hariduslikele nõuetele vastavatel inimestel ning läbi CV Keskuse.

Kasvataja tööaeg on neli pikka päeva (8.00 - 17.30) ja üks lühike päev (8.00 - 13.00) nädalas, graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#198976