Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #657191
Kaugtöö võimalus

Kasvataja

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

SA Tuletorn Fond otsib oma meeskonda maal elavaid inimesi, kes tahavad võtta ca 2 aastaks oma hoole alla õpi- ja käitumisraskustega saksa teismelise.

Nõudmised kandidaadile

  • elukoht maal või väikelinnas

  • soov töötada kodus

  • soov pakkuda turvalist kasvu- ja elukohta lapsele või noorukile, kes vajab erinevatel põhjusetel keskkonna muutust

  • vähemalt keskharidus; kasuks tuleb pedagoogiline või sotsiaaltööalane haridus ja/või töökogemus

  • saksa keele oskus vähemalt algtasemel

  • konkurentsivõimelist töötasu ja lapse elamiskulude kompensatsiooni

  • võimalust töötada oma kodus

  • võimalust muuta abi vajavate laste elu paremaks

  • professionaalset tuge ja supervisiooni, tööks vajalikke koolitusi

Lisainfo

6061990; 5252434
www.tuletorn.ee

Tööpakkumise number
#657191

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2020
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2020

SA Tuletorn Fond kuulub individuaalset noorteabi pakkuvate asutuste võrgustikku. Tegutseme Saksamaal, Norras, Rootsis, Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Pakume individuaalset noorteabi raskustesse sattunud noorukitele vanuses 10-18. Eestis oleme 20 aasta jooksul pakkunud tuge 100-le saksa noorukile, kes on elanud Eestis kasvataja peres maapiirkonnas keskmiselt 2 aastat. Lisainfo: http://www.tuletorn.ee

Vaata rohkem

You are applying to:
Kasvataja