Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28518

Kasutatud veokite müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kasutatud Scania veokite müük Tallinna piirkonna klientidele;
  • potentsiaalsete klientide leidmine, kontaktide loomine ja hoidmine;
  • kliendi vajaduste jälgimine ning dokumenteerimine;
  • kliendile veokite ja nende soetamisvõimaluste tutvustamine, pakkumiste koostamine, müügiläbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine, veoki kliendile üle andmine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus ja teadmised tehnika / autonduse vallas;
  • aktiivse müügi ja meeskonnatöö kogemus ( soovitavalt rahvusvahelises firmas );
  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, inglise keel kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasandil;
  • arvuti kasutamise kogemus oma igapäevatöös;
  • korrektsus töös dokumentatsiooniga ja asjaajamises;

Ettevõte pakub

  • toote tehnilisi ning müügialaseid koolitusi;
  • häid, töötulemusest sõltuvaid palgatingimusi;
  • väljakutseterikast tööd rahvusvahelises ning pidevalt arenevas firmas ning eneseteostuse võimalust.

Lisainfo

Sobiva kandidaadi isikuomadused: suhtlemisaldis ning õpihimuline; aktiivse ellusuhtumisega, optimistlik ja sihikindel inimene

Tööpakkumise number
#28518