Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623802

Kasutatud sõidukite müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kasutatud veoautode, haagiste jm aktiivne müük
  • müügipakkumiste koostamine ja esitamine, müügiläbirääkimised
  • uute kliendisuhete loomine, klientide nõustamine
  • kasutatud veokite hindamine ja sisseostu korraldamine
  • saabuva tehnika vastuvõtmine ja (tehniline) kontroll
  • veokite lao korraldamine ja müügikuulutuste paigutamine/haldamine
  • automüügis vajaliku dokumentatsiooni vormistamine
  • veokite registritoimingud maanteeametis
  • koostöö finantsasutuste ja koostööpartneritega
  • vastutamine kasutatud veoautode, haagiste jm müügi tulemuslikkuse eest

Nõudmised kandidaadile

  • aktiivse B2B (soovitavalt tehnikatoodete) müügitöö kogemus
  • aktiivne ja loov töössesuhtumine, soov pingutada eesmärgi nimel
  • väga hea eneseväljendus-, suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • kliendikeskse mõtlemise oskus
  • iseseisvus, lojaalsus ja ausus
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene ja inglise keele oskus heal suhtlustasemel nii kõnes kui kirjas
  • arvutikasutamisoskus, sh MS Office (Word, Excel, Outlook ja PowerPoint)
  • soovitavalt tehniline haridus
  • B-kategooria juhtimisõigus (C-kategooria on soovituslik)

Kasuks tuleb:
  • varasem kasutatud mootorsõidukite, busside, veoautode ja/või haagiste valdkonna kogemus
  • teadmised finantseerimise võimalustest

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • väljaõpet DAF veoautode tundmiseks ja perioodilisi täiendkoolitusi
  • motiveerivat palgasüsteemi, mis arvestab panust ja tulemuslikkust

Tööpakkumise number
#623802

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode ametlik esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. PACCARi tooteid müüakse erinevate nimede all, s.h. Kenworth, Peterbilt, Foden ja DAF. Lisaks oleme Belgia bussitootja VanHool ning Hollandi haagisetootja Knapen ametlik teeninduspartner Eestis.

Vaata rohkem