Värsked tööpakkumised

Kasutatud ehitustehnika müük

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180766

Tööpakkumise number

180766

Töö kirjeldus

- kasutatud ehitustehnika müügi korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- väga hea erineva tehnika tundmine
- hea suhtlemis- ja õpetamisvõime
- eesti, vene, soome ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
- kohusetundlikkus ja korrektsus
- hea stressitaluvus

Ettevõte pakub

- tulemustele orienteeritud palka
- tööd arenevas firmas
- huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd

Lisainfo

Praegusel ajal on meil pargis erinevat ehitustehnikat ca 100 ühikut. Tänane nõudlus tehnikale on eelnevate aegadega oluliselt väiksem, seetõttu tahame vähendada oma parki. Peale oma tehnika turustaksime ka teiste klientide tehnikat. Lisaks on meil Tallinna lähedal Assakul vana töökoda koos maaga 12000 m2, mis oma logistilse asukoha poolest sobib hästi kasutatud tehnika müügiplatsiks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. august 2009
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2009

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.
Ettevõtte on spetsialiseerunud operaatoritega ehitusmasinate rentimisele, millele lisaks teostame lammutustöid, kaeve- ja mullatöid, teetöid ja territooriumite hoolduskoristust.
Talveperioodil teostame ka mehhaniseeritud lumetõrjet.