Värsked tööpakkumised

Kasutatud autode sisseostu ja hulgimüügi spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 573165

Tööpakkumise number

573165

Firma nimi peidetud KASUTATUD AUTODE SISSEOSTU JA HULGIMÜÜGI SPETSIALIST

Töö kirjeldus

Møller Auto Ülemiste meeskonda on oodatud

kelle põhiroll on kasutatud autode sisseostmine usaldusväärsetest allikatest Euroopas, logistika korraldamine ning hulgimüügi teostamine, sealjuures kliendibaasi loomine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

KUI SA OLED
Varasema eduka töökogemusega kasutatud autode valdkonnas
Sõbralik, aktiivne, sihikindel ja sul on siiras soov leida kliendile parim lahendus
Suurepärase eesti keele oskusega ja räägid suhtlustasandil inglise ja vene keelt
Omandanud B kategooria juhtimisõiguse
Tundnud juba mõnda aega, et tahaksid töötada Baltikumi kaasaegseimas Volkswageni esinduses
SIIS OLED OODATUD MEIE MEESKONDA!

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, võimalust olla osa Møller Auto kokkuhoidvast ja töökast meeskonnast ning osaleda koolitustel ja toredatel ühisüritusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2019