Kasutatud autode ostuspetsialist
Tööpakkumise number #737225

VEHO AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Veho ootab aktiivset ja autofanaatikust

KASUTATUD AUTODE OSTUSPETSIALISTI,

kes tegeleb  ostmise, hindamise ja tellimisega Euroopa autoturgudelt ning oskab kliendile luua sobivaima terviklahenduse.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul on aktiivse ostu- ja müügitöö kogemus autovaldkonnas. Sa naudid suhtlemist ja oskad kuulata, huvitud tehnikast ja väärtustad esmaklassilist kliendisuhet.  Lisaks eesti ja vene keele oskusele on Sinu inglise keel heal tasemel, saksa keele valdamine tuleb kasuks.

Ametikohal eeldame B-kategooria juhilubade olemasolu.

Pakume vaheldusrikast tööd ja põnevaid väljakutseid rahvusvahelises autoettevõttes ning võimalust kasvada organisatsiooniga. Samuti toimekat ning toetavat meeskonda ning motiveerivat töötulemusega seotud tasu.

Tööpakkumise number
#737225

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021