Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199604

Kasutatud autode müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügikonsultandi assisteerimine
klientidega suhtlemine ja osalemine müügitöös
dokumentatsiooni korrashoid, arhiveerimine
kontoritöö korraldamine ja asjaajamine
kvaliteetse klienditeeninduse tagamine

Nõudmised kandidaadile

autojuhilubade olemasolu
avar silmaring ning tehniline taip
koostöö- ja õppimisvõime
arvuti kasutamise oskus
võõrkeelte oskus, eelistatud vene keel
müügitöö ja/või assistenditöö kogemus
aktiivsus ja ettevõtlikus
hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
kaasaegset töökeskkonda
sõbralikku ja noort kollektiivi
arendavat töökogemust
eneseteostamise võimalust

Tööpakkumise number
#199604

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2010

Amserv tegutseb 1992. aastast ja on üks suuremaid autode müügi- ning teenindusettevõtteid Baltimaades. Meil töötab üle 420 töötaja.
Amservil on Eestis ja Lätis 11 autosalongi, mis müüvad ja teenindavad 7 automarki: Toyota, Lexus, Opel, Chevrolet, Hyundai, Peugeot ja Saab. Kolmandik Eesti uute autode ostjatest eelistab just neid automarke.
Meie strateegia on pakkuda kõige laiemat ja lihtsamini kättesaadavat autoteenuste ja toodete valikut Eestis – selleks panustame teenindusstandarditesse ning esinduste võrgustikku üle Eesti.
Amservi äri südameks on inimesed – meie töötajad ja meie kliendid –, sest me pakume teenuseid autoomanikele, mitte autodele.

Vaata rohkem