Värsked tööpakkumised

Kasutajatoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153565

Tööpakkumise number

153565

Töö kirjeldus

• infotehnoloogiaalaste intsidentide registreerimine ning nende operatiivse lahendamise ja analüüsi korraldamine;
• süsteemse- ja üldotstarbelise tarkvara tööjaamadesse installeerimine;
• asutuse töökohtade riist- ja tarkvaraliste kontseptsioonide realiseerimisel osalemine;
• infotehnoloogiliste turvameetmete rakendamine;
• operatiivne arvutitöökohtades tekkinud vigade ja tõrgete kõrvaldamine;
• infotehnoloogiliste seadmete seadistamine, hooldamine ja remontimine ning vastavate registrite pidamise korraldamine;
• asutuse arvutikasutajate koolitamine, nõustamine, juhendamine ja kontrollimine;
• asutuse arvutikasutajate andmetöötlus- ja andmeside keskkonnas tekkinud vigadest ja tõrgetest teavitamine.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogia erialal keskeri- või kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon;
• eesti keele oskus kõrgtasemel;
• inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• suhtlusele orienteeritud, avatud ja koostööd väärtustav ;
• väga hea arvuti kasutamise oskus;
• kokkupuude IT valdkonnaga vähemalt ühes mainitud valdkonnas rohkem kui 2 aastat: IT turva, IT tehniline tugi;
• süsteemust ja metoodilisust ning nende iseseisva rakendamist;
• algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi, algatada ja ellu viia muudatusi;
• kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime;
• võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, võimalust õppimiseks ja enesearendamiseks, konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6220 (Erki Arus, infrastruktuuri divisjoni juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
27. mai 2008

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.