Värsked tööpakkumised

Kasutajatoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172825

Tööpakkumise number

172825

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on Swedbanki töötajate nõustamine telefoni teel IT valdkonnas; probleemide registreerimine ja lahendamine, vajadusel edasisuunamine ja lõpplahenduse kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

Kui sa oled rõõmsameelne, hea suhtleja, kes oskab ja tahab oma kliente toetada, lisaks oskad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas ja omad IT-alast haridust ja töökogemust klinditeeninduse valdkonnas, siis on meie poolt pakutav töö just Sinu jaoks.

Meie tiimis töötades saab väga hea ülevaate Swedbanki IT-st. Toetame sisseelamisel ja tagame väljaõppe. Arenguvõimalused on nii üksuse sees kui IT-s tervikuna.

Lisainfo

Pakutav ametikoht on esialgu määratud tähtajaga kuni lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja tööletulekuni.

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 03. veebruaril saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Kasutajatoe spetsialist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009

Kasutajatugi kuulub IT Haldusdivisjoni koosseisu, meie kliendid on Swedbanki töötajad Eestis, lisaks Venemaal ja Rootsis. Pakume tuge rohkem kui 300-le erinevale rakendusele.

Ootame oma meeskonda

kasutajatoe spetsialisti.