Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151740

Kasutajatoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle ülesandeks on Hansapanga töötajate nõustamine telefoni teel IT valdkonnas; probleemide registreerimine ja lahendamine, vajadusel edasisuunamine ja lõpplahenduse kontrollimine.

Ootused kandidaadile

Kui sa oled rõõmsameelne, hea suhtleja, kes oskab ja tahab oma kliente toetada, lisaks oskad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas (soovitavalt oskad ka vene keelt) ja tunned huvi IT vastu siis on meie poolt pakutav töö just Sinu jaoks.

Meie tiimis töötades saab väga hea ülevaate Hansapanga IT-st. Toetame sisseelamisel ja tagame väljaõppe. Arenguvõimalused on nii üksuse sees kui IT-s tervikuna.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 28. mail saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Kasutajatoe Spetsialist

Tööpakkumise number
#151740

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2008
Kuulutus sisestati:
13. mai 2008

Kasutajatugi kuulub IT Haldusdivisjoni koosseisu, meie kliendid on Hansapanga töötajad Eestis, lisaks Venemaal ja Rootsis. Pakume tuge rohkem kui 200-le erinevale rakendusele.

Vaata rohkem