Värsked tööpakkumised

Kasutajatoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375037

Tööpakkumise number

375037

Töö kirjeldus

  • Kasutajatoe pakkumine e-posti ning telefoni teel tervise infosüsteemi kasutajatele, sh kiirabibrigaadidele, pere- ja eriarstidele ning patsientidele;
  • Kasutajatoe poole pöördumiste dokumenteerimine;
  • Intsidentide registreerimine, intsidendi lahendusprotsessi monitoorimine, intsidentide trendide jälgimine;
  • Võime lahendada probleeme iseseisvalt ning koordineerida töid;
  • Andmepäringute koostamine teabenõuetele vastamiseks;
  • Eesti E-tervise Sihtasutuse töötajatele arvutialase toe pakkumine;
  • Vajadusel osalemine arendatavate teenuste testimisel.

Nõudmised kandidaadile

  • Infotehnoloogia alane keskeri või rakenduslik kõrgharidus (võib olla omandamisel);
  • Väga hea eesti keele valdamine ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • Iseseisvus ja algatusvõime;
  • Täpsus ja tähelepanelikkus;
  • Väga hea süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja üldistusvõime, hea tehniline taip;
  • Väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus.

Kasuks tuleb:
  • eelnev tööalane kokkupuude IT tugiteenuste pakkumisega (soovitavalt meditsiinivaldkonnas);
  • loovus ning oskus algatada ja ellu viia uusi lahendusi;
  • võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras.

  • Mitmekülgset, vastutusrikast ja loomingulist tööd arenevas organisatsioonis;
  • Koolitus- ja arenemisvõimalusi;
  • Head töökeskkonda ning toetavat meeskonda.

Lisainfo

Täistööaeg (graafiku alusel, eripäraks on töötamine ööajal ja riiklikel pühadel),
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2015

Eesti E-tervise Sihtasutus on asutatud 2005. aastal riigi, suuremate haiglate ning erialaseltside ja –liitude poolt. Oleme üleriigiliste e-lahenduste edendaja ja arendaja tervishoiusüsteemis – loome lahendusi ja pakume teenuseid, mille eesmärk on toetada kvaliteetse ja kättesaadava tervishoiuteenuse osutamist.