Värsked tööpakkumised

Kasutajatoe operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190293

Tööpakkumise number

190293

Töö kirjeldus

  • ÖÖPÄEVARINGNE vahetustega graafikujärgne töö (statsionaarne);
  • kesksete süsteemide monitoorimine ja administraatorite teavitamine häiretest;
  • kasutajate pöördumiste vastuvõtmine, registreerimine ning nende operatiivne lahendamine või selle korraldamine;
  • arvutikasutajate nõustamine, abistamine ja juhendamine;
  • süsteemse- ja üldotstarbelise tarkvara paigaldamine tööjaamadesse;
  • kasutajate infokommunikatsioonitehnoloogia-, side- ja muude elektroonikaseadmete riist- ja tarkvara tehniline haldamine osakonna tegevuspiirkonnas;
  • osalemine töökohtade riist- ja tarkvaraliste arendusprojektide realiseerimisel.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel nii kõnes kui ka kirjas;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus, teadmised arvutite riistvarast, arvutivõrkudest ja võrguseadmetest;
  • kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime, sh iseseisvus otsuste vastuvõtmisel;
  • stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras;
  • süsteemus ja metoodilisus ning nende iseseisva rakendamise oskus.

Kasuks tuleb:
  • haridus ja/või töökogemus infotehnoloogia valdkonnas;
  • vene keele oskus kõnes.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.