KASUTAJATOE AGENT (soome keele oskusega)
Tööpakkumise number #680883
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

2
AS Fujitsu Estonia
Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Kas usud, et suurepärane klienditeenindus on norm ning igale olukorrale leidub lahendus? Kui jah, siis kandideeri Fujitsusse Kasutajatoe Agendiks!

Meie meeskonnas on Sinu tööülesanded:

- äriklientide toetamine ja nende IT-alaste küsimuste lahendamine telefoni või e-maili teel

- ärikliendijuhtumite registreerimine ja analüüs

- andmete säilitamine andmebaasis.

Milline näeb välja Kasutajatoe Agendi päev? Kopeeri see link ja loe siit lähemalt: https://www.fujitsu.ee/milline-naeb-valja-service-desk-agendi-paev/

Ootused kandidaadile

- Heal tasemel soome keele oskus kõnes ja kirjas.
- Eesti ja/või inglise keele oskus
- Tahe pakkuda väga head klienditeeninduse kogemust.
- Uudishimu ja valmidus õppida midagi uut ja põnevat.

- Esimesest tööpäevast alates professionaalset koolitusprogrammi ning sellele järgnevat väljaõpet, mis toetavad Sinu arenemist tipp-spetsialistiks.
- Ühtset meeskonda, kus igaüks on omamoodi erinev, kuid kus koos vallutatakse ühiselt eesmärke.
- Hea asukohaga kontorit Mustamäel Marienthali keskuses, mille ruumid ja sisustus toetavad igakülgselt töö tegemist ning kingivad head võimalused kohvi- ning lõunapausideks.
- Ettevõtte kultuuri, mis väärtustab töö- ja eraelu tasakaalu. Vahetustega tööle pakume igakuist kompensatsiooni.
- Üleüldisi ettevõtte boonuseid: 7-päevane lisapuhkus, spordikompensatsioon, haiguspäevade hüvitamine jne.

Lisainfo

Paljud IT-valdkonnas töötamisest unistavad inimesed ei tea, et kuigi head IT-teadmised on eelistatud, on olulisemaks pehmed oskused: tahe aidata, kannatlikkus, empaatia ja uudishimu. Hea agent teadvustab, et tema poole pöörduvad inimesed vajavad hädasti abi ja mõistmist. Nad on sattunud olukorda, kus peavad oma töö tähtajaks ära tegema, kuid on takerdunud tehnilistesse probleemidesse. Sel hetkel on klientide jaoks kõige olulisem probleemi kiire lahendamine.

Head IT-oskused tulevad kindlasti kasuks, kuid neid saab omandada ka juba tööl olles. Sisseelamise perioodil saad põhjalikud ja praktilised teadmised seadmete, tarkvara ning tüüpilisemate murede ja nende lahendamisviiside kohta. Pärast koolitust tööle asudes saad endale mentori, kes aitab sind alati, kui vajad abi.
Rohkem infot meie töö kohta leiad siit:

Tööpakkumise number
#680883

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2020
KASUTAJATOE AGENT (soome keele oskusega) KASUTAJATOE AGENT (soome keele oskusega)

AS Fujitsu Estonia on Jaapani päritolu rahvusvahelise IT-kontserni Fujitsu osa.
Eestis oleme üks juhtivatest IT teenuseid pakkuvatest ettevõtetest ja siinsel turul tegutseme juba alates 1992. aastast. Ligi 400 oma ala spetsialistiga osutame oma klientidele arvuti- ja tarkvarasüsteemidega seotud teenuseid ning pakume laias valikus tark- ning riistvaratooteid.

Fujitsu Estonia kasutajatoe osakond on osa Fujitsu Soomest ja tunnistatud Põhjamaade parimaks kasutajatoe osakonnaks. Üheksas meeskonnas töötab ligi 200 inimest, kelle peamine eesmärk on toetada Põhjamaade suurettevõtete ja organisatsioonide töötajaid IT-alastes küsimustes ning lahendada nii lihtsamaid kui ka keerukamaid probleeme.
Pakume paindlikku tuge eri kanalites: e-posti, kiirvestluse ja tööhaldussüsteemi kaudu. Kasutame ka kaughaldussüsteemi, mis laseb spetsialistil võtta ühendust kliendi arvutiga ja teha vajalikud toimingud kliendi juhendamiseks ning tõrgete lahendamiseks.

Vaata rohkem