Värsked tööpakkumised

Kastipesija (asenduskoht)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454757

Tööpakkumise number

454757

Töö kirjeldus

Pakume ajutist tööd (haigestunud töötaja asendamise ajaks) kastipesijale, kelle ülesandeks on puhtaks pesta ettevõtte toodete transportimiseks kasutatavad kastid. Kastipesu toimub masinaga ning tööaeg on esmaspäevast reedeni kl 7 - 15.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on heas füüsilises vormis, nobedate liigutustega ning võimeline iseseisvalt töötama.

Toetavat ning sõbralikku meeskonda, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2017

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.