Värsked tööpakkumised

Kassiir Tondi K-rauta kauplusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547112

Tööpakkumise number

547112

Firma nimi peidetud Kassiir Tondi K-rauta kauplusesse

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on klientide viisakas ja operatiivne teenindamine ja
kassaoperatsioonide teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat tunneb ehitusmaterjale baastasemel, ei karda tööd arvutiga, on hea suhtlemisoskusega, täpne, kohusetundlik ja aus ning hea eesti, soovitavalt ka vene keele oskusega.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, väljaõpet ja koolitusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.