Kassasüsteemide tehnik-arvutispetsialist, tarkvara konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239194

Tööpakkumise number

239194

Töö kirjeldus

Tarkvara ja riistvara installeerimine;
Kasutajate koolitus ja konsulteerimine;
Klientide probleemide lahendamine iseseisvalt ja meeskonnatööna;
Jooksvad IT-alased hooldustööd;

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- IT alast huvi, teadmisi ja kogemusi standardse riist- ja tarkvaraga;
- täpsust ja kohusetunnet;
- head suhtlemisoskust;
- vanust soovitatavalt 20 kuni 30 eluaastat
- bakalaureusekraad või erialane haridus või kesk-eriharidus või kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel
- Windows tarkvara tundmine; kasuks tuleb igasugune kokkupuude IT-valdkonnaga.
- keelteoskus:
1. eesti (Kõnes Väga hea / Kirjas väga hea)
2. vene (Kõnes Väga hea / Kirjas väga hea)
3. inglise (Kõnes Hea / Kirjas Hea)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- omandada kaasaegse ja SQL andmebaasil baseeruva müügitarkvara hooldamise ja kasutamise teadmised;
- algperioodi väljaõpet;
- sisseelamisel meeskonna tuge;
- stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda;
- tulemustest sõltuvat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
15. september 2011
Brutopalk:
Alates 600 kuni 1200 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
palk tõuseb aja jooksul, vastavalt omandatud kogemustele, palk sõltub inimese omadustest

EKTACO on asutatud juba 1989.a. Firmas töötab keskmiselt 26 inimest, kellest enamus on kõrgharidusega ja mitmed haridusteed jätkamas.
Põhiline äritegevus on toimunud neljal ärisuunal:
Kassasüsteemid
Automaatikasüsteemid
Läbipääsu- ja parkimissüsteemid
Tarkvara arendusprojektid vastavalt spetsiaalsetele tellimustele
Täpsemalt on võimalik lugeda www.ektaco.ee