Värsked tööpakkumised

Kassapidaja/klienditeenindaja ja autovaruosade müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438020

Tööpakkumise number

438020

Töö kirjeldus

Pakume osalise tööajaga ning täistööajaga pidevat tööd väga toredas väikeses kollektiivis.
Pakutavad töökohad asuvad uues autokaupluses.
Tööajad on argipäeviti kella 17....21 ni, nädalavahetustel on täistööpäev, Varuosamüüjal 12 tunnised vahetused.

Nõudmised kandidaadile

Kassapidaja/klienditeenindaja sobiv kandidaat on rõõmsameelne väga hea suhtlemisoskusega ja teenindusvalmidusega inimene kes vadab eesti ja vene keelt.
Varasem kaubanduse töökogemus on soovitatav kuid olulisem on suhtlemisoskus.

Varuaosamüüja sobiv kandidaat on soovitatavalt varasema autovaruosade müügikogemusega või siis automehhaaniku kogemusega inimene.
Keeleoskusena valdab sobiv kandidaat eesti, vene ja ka soovitatavalt soome keelt.

Peamine eelis on suurepärane kollektiiv ning väga head töötingimused.
Igakülgset juhtkonna ja kolleegide toetust ja väljaõpet kohapeal sisseelamisperioodi jooksul.
Kaubandusvaldkonnas üle keskmise töötasu;
Kassapidaja/ klienditeenindajale 5,30 eurot/tunnis ning varuosamüüjale alates 1100 eurot/kuus.

Lisainformatsiooni saamiseks alume võtta ühendust: Mai Leppik, 6831102, mai.leppik (ät) vmp.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2016
Kuulutus sisestati:
29. august 2016
Brutopalk:
Alates 1100 EUR kuus

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP - Väärtustades tööd.