Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69072

Kassapidajad (kesklinnas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime TUNTUD jaekaubandusketi kauplusesse Tallinnas KASSAPIDAJAID(toidukaubad).
Töökoht asub KESKLINNAS!

Ootused kandidaadile

võimalust töötatada osalise tööajaga
tahet olla väga hea klienditeenindaja
soov olla üks väga oluline osa maailma suuruselt kolmandas ettevõttes
eesti keele oskust (kasuks tuleb ka vene keel)

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
klienditeeninduskogemust tuntud ettevõttes Tallinnas

Töö toimub vastavalt vajadusele asendades põhikohaga töötajaid nende plaanitud ja ootamatute äraolekute ajal - töö vorm sobib ideaalselt:
tudengitele
põhitöö kõrvalt lisarakendust soovivatele teenindajatele
....ja kõigile teistele, kes soovivad osalise koormusega tööd!

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Tööpakkumise number
#69072