Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69072

Kassapidajad (kesklinnas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime TUNTUD jaekaubandusketi kauplusesse Tallinnas KASSAPIDAJAID(toidukaubad).
Töökoht asub KESKLINNAS!

Nõudmised kandidaadile

võimalust töötatada osalise tööajaga
tahet olla väga hea klienditeenindaja
soov olla üks väga oluline osa maailma suuruselt kolmandas ettevõttes
eesti keele oskust (kasuks tuleb ka vene keel)

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
klienditeeninduskogemust tuntud ettevõttes Tallinnas

Töö toimub vastavalt vajadusele asendades põhikohaga töötajaid nende plaanitud ja ootamatute äraolekute ajal - töö vorm sobib ideaalselt:
tudengitele
põhitöö kõrvalt lisarakendust soovivatele teenindajatele
....ja kõigile teistele, kes soovivad osalise koormusega tööd!

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Tööpakkumise number
#69072

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2006

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 72 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on tuntud ja pikaajaliste traditsioonidega teenindus- ja müügiettevõtte Tallinnas.

Vaata rohkem