Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277913

Kassapidaja ( Viimsi )

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Klientide teenindamine kassas

Ootused kandidaadile

- Varasem töökogemus kassapidajana
- Toidukäitleja tervisetõend
- Kohusetundlikkus
- Viisakus

Ettevõte pakub

- Paindlikku töögraafikut
- Kindlat kokkulepitud tasu tehtud töö eest
- Kasulikku kogemustepagasit renditöötajana
- Võimalust ennast tõestada ja leida sobivusel (soovi korral) püsitöö meie kliendi juures
- Karjäärialast nõu, kuidas olla tööturul edukam

Lisainfo

Asukoht: Viimsi

Lisaks toidukäitleja tervisetõendile tuleb kasuks ka toiduhügieenikoolituse tõendi olemasolu ning varasem kogemus klienditeenindusvaldkonnas.

Tööpakkumise number
#277913