https://www.cvkeskus.ee/71310

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71310

Kassapidaja-väljastaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistoitude portsioneerimine ja väljastamine, arveldamine kassas.


Ootused kandidaadile

Viisakas, sõbralik, korrektne.


Ettevõte pakub

Täistööajaga tööd Tallinna kesklinnas asuvas kinnises asutusesiseses kohvikus, palk vastavalt võimetele.


Lisainfo

Lisainfo tel . 5113555


Tööpakkumise number
#71310
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kassapidaja-väljastaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!