Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92451

Kassapidaja (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine kaupluses.

Ootused kandidaadile

- vastutustundlikkus, usaldusväärsus, ausus, viisakus;
- soov aktiivselt töötada;
- eesti ja vene keele oskus;
- soovitavalt praktiline töökogemus toiduainete jaekaubanduses.

Ettevõte pakub

- väga dünaamilist tööd noores kollektiivis
- tööalast karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka

Lisainfo

- Ootame noori ja aktiivseid inimesi. Pakume palju võimalusi kiireks karjääriarenguks

Tööpakkumise number
#92451

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk VP MARKET omab kokku 335 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Rumeenias ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda

Vaata rohkem