Värsked tööpakkumised

Kassapidaja (Tartu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 66980

Tööpakkumise number

66980

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine kaupluses.

Nõudmised kandidaadile

- vastutustundlikkus, usaldusväärsus, ausus, viisakus;
- soov aktiivselt töötada;
- eesti ja vene keele oskus;
- soovitavalt praktiline töökogemus toiduainete jaekaubanduses.

Ettevõte pakub

- väga dünaamilist tööd noores kollektiivis
- tööalast karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka

Lisainfo

- Ootame noori ja aktiivseid inimesi. Pakume palju võimalusi kiireks karjääriarenguks

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
4. november 2006
Kuulutus sisestati:
11. mai 2006

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk VP MARKET omab kokku 335 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Rumeenias ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda