Värsked tööpakkumised

Kassapidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126817

Tööpakkumise number

126817

Töö kirjeldus

Sinust saab väga tähtis klienditeenindaja, kelle ülesandeks on
< kleintdele kassast arve väljastamine ja raha kasseerimine
< vajadusel lisamüügi tegemine (näiteks kui kleint on joogi unstanud võtmata)
< mõnikord ka toidu portsjoneerimine ja klientidele andmine
< klientidele naeratamine ja "head isu - tulge jälle" soovimine

Nõudmised kandidaadile

Sulle sobib see töö, kui Sul on
< soov teha tööd, mis teeb kliendid õnnelikuks
< asjalik ja kiire olemus
< tubli töötahe
< soov töötada vahvas meeskonnas
< soov töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle
< rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemust
< väljaõpet
< sõbralikku ja ühtehoidvat kollektiivi
< tasuta kohvi pauside ajal ja väga soodsat omapere sööki
< ausat tasu 6000 - 6500 EEK kätte
< lisatöö tegemise võimalust Saku Suurhallis ürituste ajal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2007

Oleme rahvusvahelisse ketti kuuluv ettevõte. Tegeleme toitlustusteenuse pakkumisega Kristiine ja Magistrali kaubanduskeskustes ning Saku Suurhallis.