Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69185

Kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* mängusaali külastajate sõbralik teenindamine;
* mänguaparaatide igapäevases inventuuris osalemine;
* valuutavahetus;
* töötamine 12 h graafikuga;
* päevaaruannete koostamine, dokumentatsiooni koostamine ja säilitamine.

Ootused kandidaadile

* vanus alates 21.eluaastast
* eesti ja vene keele oskus
* esinduslik välimus
* sõbralikkus, huumorimeel
* suhtlemis- ja teenindusvalmidus
* keskharidus

kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

* motiveerivat töötasu
* võimalust saada väljaõpet ja häid kogemusi
* tööd noores ja meeldivas kollektiivis

Tööpakkumise number
#69185
Kassapidaja