Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93796

Kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-klientide teenindamine kaupluses

Ootused kandidaadile

-vastutustundlikkus, ausus, viisaku
-eesti ja soovitavalt vene keele oskus
-soovitavalt praktilise töö kogemus jaekaubanduses

Ettevõte pakub

- töökogemust Baltimaade suurimas kaubandusvõrgus
- tööalast karjääri ja arengu võimalust
- lisatöö tegemise võimalust
- hea töö eest head palka
- soodustusi

Tööpakkumise number
#93796

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
1. märts 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007

Eestis kiiresti arenev Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 335 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Rumeenias ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda

Vaata rohkem

Kassapidaja