Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50488

Kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KASSAOPERATSIOONIDE SOORITAMINE,ARVETE KOOSTAMINE

Ootused kandidaadile

HEA EESTI JA VENE KEELE VALDAMINE KÕNES,POSITIIVNE SOOVITUS ENDISTELT TÖÖANDJATELT,AKTIIVNE JA JULGE SUHTLEJA ,AUS ENDA JA TÖÖANDJA SUHTES

Ettevõte pakub

KOOSTÖÖ VALMIDUST, MEELDIVAT KOLLEKTIIVI ,AUSUST

Lisainfo

KASUKS TULEB EELNEV KASSATÖÖ KOGEMUS . TÄISTÖÖAEG - NÄDALAS 40 H

Tööpakkumise number
#50488

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5500 - 6500 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
30. august 2005

CVKeskus.ee klient

Ehitus- ja sisustusmaterjalide ning tööriistade müük.

Vaata rohkem

Kassapidaja