Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668292

Kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostjate teenindamine ja kauba konrollimine kassas
  • Arveldamine sularahas ja kaardimaksena
  • Vajaliku dokumentatsiooni vormistamine

Ootused kandidaadile

  • Pühendumine klientidele, sõbralik ja abivalmis suhtlemis- ja teenindusoskus

  • Täpsus, raha ja pangakaartide käitlemise nõuete range täitmine

  • Hea eesti keele oskus

  • Vene keele oskus on eeliseks

  • Soov õppida ja omandada uusi teadmisi

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Stabiilset palka ja sotsiaalseid garantiisid
  • Brutopalk sõltuvalt oskustest kuni 1008 eurot kuus (täistööaeg)
  • Ettevõtte poolseid soodustusi
  • Arengu- ja koolitusvõimalusi
  • Töö toimub graafiku alusel

Olete oodatud kandideerima!

Lisainfo telefonil: +372 53 051 593

Kandideerige seda veebisaiti kasutades või tulge DEPO büroosse (Veskiposti 1, Tallinn) ja täitke kohapeal kandideerimise ankeet.

Tööpakkumise number
#668292

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 843 - 1008 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
16. september 2020

DEPO on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, kes avab käesoleva aasta suvel Tallinnas oma esimese ehituskaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kassapidaja