Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57337

Kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide teenindamine kassas

Ootused kandidaadile

Tahet ja oskust suhelda erinevate inimestega.
Väga head eesti keele oskus
Suhtlustasandil head vene keele oskust
lojaalsust firmale
valmisolekut pikaajaliseks töösuhteks.

Ettevõte pakub

Kassapidajale pakume:
poole kohaga tööd, mis aegajalt kasvab kuni täiskohani,
häid palgatingimusi
mônusat töökollektiivi

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi www.adecco.ee, täites ära ankeedi ja märkides klienidteenidaja ametikoha.

Tööpakkumise number
#57337
Kassapidaja