Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #636087

Kassapidaja, saalitöötaja, puhastusteenindaja (Loo, Jüri)

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendite teenindamine kassas; kaupade väljapanek; kaupluse korrashoid;

Nõudmised kandidaadile

Klientidega suhtlemine on sinu tugev külg,
oled aus, täpne ja asjalik.

Ettevõte pakub

Asjalikku väljaõpet ja täiendõpet,
korralikku boonussüsteemi,
kindlat sissetulekut ja vahetustega tööd.

Tööpakkumise number
#636087

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem