KASSAPIDAJA-SAALITEENINDAJAT
Tööpakkumise number #709933

DEMARONE TRADING OÜ
Laagri, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • müügitehingute teostamine kassasüsteemis

  • hoida ideaalses korras müügisaal ja väljapanekud

  • vajadusel aktiivne müügitöö, klientide nõustamine ja lahenduste pakkumine

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb varasem kassapidaja töökogemus

  • soovi pakkuda kõrgtasemel klienditeenindust

  • ausust, kohusetundlikkust, täpsust, korrektsust

  • rõõmsameelset suhtumist

  • väga head suhtlemisoskust ja meeskonnatöö oskust

  • head eesti keele oskust (kasuks tuleb vene keele oskus)

Ettevõte pakub

  • toetav ja sõbralik meeskond

  • huvitav ja vastutusrikas töökoht

  • paindlik tööaeg graafiku alusel

  • suurepärane töökogemus

  • kaasaegsed töötingimused

  • konkurentsivõimeline töötasu ja töötulemustest sõltuv lisatasu

  • personalisoodustused

  • toredad kliendid, kellele valmistada rõõmu

Tööpakkumise number
#709933