Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341070

Kassapidaja- müüja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
- Kauba väljapanek
- Töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

- Positiivsus ja teenindusvalmidus
- Eesti keele oskus (vähemalt tasemel B1)
- Valmisolek töötada liikuva graafiku alusel kaupluse lahtioleku aegadel (E-P 08.00-22.00)

Ettevõte pakub

- Abivalmis kollektiivi
- Tulemustest sõltuvat töötasu
- Lõunasööki tööandja poolt
- transpordikulude hüvitamist, nendele, kes elavad väljaspool Pärnut

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame kindlasti ühendust!

Tööpakkumise number
#341070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. mai 2014
Kuulutus sisestati:
2. mai 2014

Finesta pakub värbamis-, tööjõurendi- ja sisseostmise teenust rahvusvahelistelt tegutsevatele firmadele.
Oleme aastaid personalialal tegevad olnud ning meie pikaajaline kogemus aitab vajalikule kohale leida talendi, kes on motiveeritud ning iseseisev, kellel on vajalikud oskused ja kes on isikuomaduste poolest sobiv. Ühesõnaga, õige inimene õigel ajal!

Käesolevaga otsime Pärnus asuvasse toidu- ja kodutarvete kauplusesse kassapidajaid-müüjaid.

Vaata rohkem