Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71119

Kassapidaja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide professionaalne teenindamine ning nõustamine
  • arveldamine klientidega
  • vajadusel kauba väljapanek riiulitele

VÕTAME TÖÖLE KA OSALISE TÖÖAJAGA NING SUVEPERIOODIKS !

Nõudmised kandidaadile

  • kesk- või kesk-eriharidus
  • hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
  • eelnev erialane töökogemus on eeliseks

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
  • erialast väljaõpet
  • töötasu koos mitmete lisatasudega
  • teisi ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on Tallinnas asuvad Eesti jaekaubandusketti kuuluvad kauplused.

Tööpakkumise number
#71119

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5500 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2006

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.

Vaata rohkem