Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68202

Kassapidaja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime TUNTUD teenindus-ja müügiettevõtetesse Tallinnas KASSAPIDAJAID- KLIENDITEENINDAJAID.
Ettevõtete tegevusvaldkonnad:
* ilukaubad
* noortekaubad
* rõivad
* tööstuskaubad

Ootused kandidaadile

- soov teha tööd (mai lôpust kuni septembrini)
- soov pakkuda väga head klienditeenindust
- väga head suhtlemisoskust
- paindlikkust
-vanust vähemalt 18 aastat

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
- klienditeeninduskogemust tuntud ettevõtetes Tallinnas
- võimalust uute kogemuste saamiseks

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Tööpakkumise number
#68202

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 27 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. mai 2006
Kuulutus sisestati:
24. mai 2006

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 72 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie klientideks on tuntud ja pikaajaliste traditsioonidega teenindus- ja müügiettevõtted Tallinnas.

Vaata rohkem