Värsked tööpakkumised

Kassapidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239108

Tööpakkumise number

239108

Töö kirjeldus

Otsime kassapidajat Ehituse ABC Haapsalus asuvasse kauplusesse.

kassapidaja peamisteks tööülesanneteks on:
klientide kõrgetasemeline teenindamine infolauas ja kassas
müügiprotsessis vajalike kassaoperatsioonide teostamine
klientidele informatsiooni jagamine ja nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat
soovib töötada teenindajana
on positiivse ellusuhtumise ja väga hea suhtlemisoskusega
on töös korrektne ja kohusetundlik
on aktiivne ja omab õppimistahet
omab väga head eesti keele oskust ja vene keele oskust
kasuks tuleb inglise keele ja soome keele oskus suhtlustasemel

Pakume võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises kontsernis, koolitusi ja professionaalseid arenguprogramme, sõbralikku meeskonda ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamisega.

Täiendavate küsimuste korral helistage 4724 154, Toomas Treiman (Haapsalu kpl juhataja).

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. september 2011
Kuulutus sisestati:
12. september 2011

Ehituse ABC kaubamärki kandev kauplustekett ja uut ärinime omav Optimera Estonia AS kuuluvad alates aastast 2008 Saint-Gobain Distribution Nordic ettevõtete gruppi, mille ainuomanikuks on maailma üks juhtivamaid ehitusmaterjalide, kõrgtehnoloogiliste materjalide ja klaasi tootjaid ning ehitusmaterjalide müüjaid Saint-Gobain, kus töötab üle maailma rohkem kui 200000 inimest ning on esindatud 57-s riigis.
Optimera Estonia AS vastutab äritegevuse eest Eestis kaubamärgi Ehituse ABC ja Lätis kaubamärgi Būvniecības ABC all.
Ehituse ABC kauplusteketi 11 kauplust asuvad üle Eesti, pakkudes laias valikus keskkonnasõbralikke ehitusmaterjale ettevõtte klientidele ja stabiilset, usaldusväärset ning arenguvõimalusi pakkuvat töökohta töötajatele.