Värsked tööpakkumised

Kassapidaja-arveldusametnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28105

Tööpakkumise number

28105

Töö kirjeldus

* pearaamatupidaja assisteerimine;
* suhtlemine klientidega - sularahaarveldused, klientidele vigade teatamine arveldustes, maksmata arvetest jne;
* pangalaekumiste kandmine müügireskontrasse;
* müügi- ja kuluarvete sisestamine, järjestamine ja arvhiveerimine.

Nõudmised kandidaadile

* loogiline mõtlemine, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus iseloomustavad Sind;
* Sinu tutvusringkonda kuuluvad nii eesti- kui vene keelt kõnelevad inimesed;
* oled õnnelik programmide Word ja Excel olemasolust, kuna muudavad oluliselt lihtsamaks Sinu tööd;
* Sinu trumbiks on kogemus kassasüsteemidega.

Pakume Sulle, kui tublile kandidaadile stabiilset töökohta, lõbusat meeskonnda ja palju tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2004
Kuulutus sisestati:
10. märts 2004
Lisainfo palga kohta:
4500 - 5000 neto kuus

Balti Autoosade AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927.
Balti Autoosade AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.