Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28105

Kassapidaja-arveldusametnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* pearaamatupidaja assisteerimine;
* suhtlemine klientidega - sularahaarveldused, klientidele vigade teatamine arveldustes, maksmata arvetest jne;
* pangalaekumiste kandmine müügireskontrasse;
* müügi- ja kuluarvete sisestamine, järjestamine ja arvhiveerimine.

Ootused kandidaadile

* loogiline mõtlemine, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus iseloomustavad Sind;
* Sinu tutvusringkonda kuuluvad nii eesti- kui vene keelt kõnelevad inimesed;
* oled õnnelik programmide Word ja Excel olemasolust, kuna muudavad oluliselt lihtsamaks Sinu tööd;
* Sinu trumbiks on kogemus kassasüsteemidega.

Pakume Sulle, kui tublile kandidaadile stabiilset töökohta, lõbusat meeskonnda ja palju tööd.

Tööpakkumise number
#28105