Värsked tööpakkumised

Käsitöömeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119366

Tööpakkumise number

119366

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda lahedat inimest, kes tahaks teha midagi uut. Pakume unikaalset võimalust tegeleda põneva, loomingulise tööga, mis hõlmab kõike, mis on seotud erinevate käsitöötoodete valmistamisega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame endi sekka inimest, kellele meeldib käsitöö. Ettevõtte pakub hulgaliselt põnevaid väljakutseid. Töö iseloom eeldab suurt algatusvõimet ja iseseisvat mõtlemist. Eeldame Sinust kohusetudlikkust, korrektsust, hoolsust, töökust, täpsust ning tahet õppida ja areneda koos ettevõtega.

Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks, positiivset töökeskkonda ja töötulemustest sõltuvat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

Tulehiid OÜ tegeleb suveniiride ja meenete kaubandusega. Oleme hiljuti tegevust alustanud, suure ideepagasiga Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Toodame ainulaadseid meeneid ning toome maale põnevaid suveniire. Pakume oma tooteid nii edasimüüjatele, ärikingitusteks kui ka lõppklientidele.