Värsked tööpakkumised

Karuselltreipingi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151829

Tööpakkumise number

151829

Töö kirjeldus

Töö Soome metallitöötlemisettevõttes Paimios karuselltreipigi operaatorina.

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev töökogemus karuselltreipingi operaatorina
- Kasuks tuleb suhtlusoskus soome vöi inglise keeles, kuid oodatud on hea töökogemusega eesti - ja vene keele oskajad.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV - s tuua välja eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimistega toime tulla. Hea kui kirjeladate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte. Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine ja töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.