https://www.cvkeskus.ee/35432

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35432

Kärupaigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ostukärude ja ostukorvide kokku kogumine
- ostukärude ja ostukorvide paigaldamine selleks ettenähtud kohta


Ootused kandidaadile

- ausus ja kohusetunne
- korrektsus


Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- meeldivat kollektiivi
- arenemisvõimalust


Tööpakkumise number
#35432
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kärupaigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!